Tvorba internetových stránek

EGM99.comkreativní internetové studio

EGM99 je kreativní internetové studio, které poskytuje komplexní služby v oblasti web designu, tvorby internetových stránek a SEO SERVISU
Rádi Vám nabídneme webdesign, redesign, corporate identity, elektronický obchod, redakční systém a kompletví servis v oblasti internetu. Naší specializací je nadstandardní optimalizace pro vyhledávače (SEO) a příprava reklamních kampaní. Našim zákazníkům se vždy snažíme co nejlépe poradit, jak efektivně využít komunikačního potenciálu internetu ve svůj prospěch.

Tvorba internetových stránekLidé Vás hledají na internetu

Vytváříme profesionální webové prezentace s nevšední grafikou a kvalitním obsahem, které Vás budou reprezentovat a stanou se přínosem Vašemu podnikání či osobnímu zájmovému koníčku.

Nabízíme komplexní řešení, počínaje analýzou požadavků, přes návrh optimálního řešení až po následnou implementací prezentace a celoroční údržbu. Poskytujem veškeré služby v oblasti web-designu, ale také i služby, které jsou s tímto produktem úzce svázány (registrace domény, web-hosting, zařazení do www vyhledávačů apd). Velice pečlivě sledujeme nejmodernější trendy v oblasti tvorby web-designu (grafiky, programování) a tyto poznatky uplatňujeme v našich projektech. Dle přání vytváříme aktivní formuláře, rozhraní pro předem definovanou aktualizaci dat či textů, databázové systémy, rezervační systémy, docházkové systémy, intranety a další aplikace na míru. Je mnoho možností jak vytvořit Vaši internetovou prezentaci a věřte, že se snažíme vybrat vždy optimální řešení. Naším cílem je vytvářet takové webové stránky (prezentace), které se stanou Vaší chloubou a opravdovým obchodním pomocníkem.

SEO OPTIMALIZACE SEOSERVICE EGM - SEO

Ve skupině EGM99.com jsme vytvořili aplikaci, která splehlivě umístí Váš web na přední místa ve výsledcích vyhledávání ve vyhledávači Seznam.cz, který obládá 70% všech vyhledávacích dotazu v ČR
Vstup do naší aplikace naleznete v hlavním menu za odkazem SEOSERVICE EGM kde můžete vyplnit nezávazný poptávkový formulář. V průběhu zpracování poptávky Vás kontaktuje náš operátor a upřesní případně doporučí vhodnější nastavení slovních spojení pro činost související s Vaší iternetovou prezebntací.